Konkurs raspisan do 01.02.2021.

reglia

Administrator
Staff member
Reaction score
21
Konkurs za odgovornu osobu za vođenje MILF GTA SAMP servera.
Server će imati 100 slotova i biće u okviru zajednice.

Zadaci odgovorne osobe:

- Pravljenje moda i svih dodataka koje zahveta funkcionalan SAMP server
- Rukovođenje serverom
- Dostupnost na forumu i serveru i komunikacija sa igračima, adminima i moderatorima
- Ispravljanje svih nedostataka u koordinaciji sa igračima
- Ažuriranje fajlova i dodataka

U okviru odgovornosti za server, osoba će imati:
- Kompletan pristup serveru kroz game panel
- Moderator ili administrator rank na forumu i team speaku
- Pristup admin sobi MILF administracije

Posao je na volonterskoj bazi. Isto tako, odgovorna osoba je oslobođena mesečnog plaćanja zakupa servera, već to ide na teret zajednice i odgovornih osoba.

U prijavi navedite:
Ime i prezime
E-mail adresu
Ranije iskustvo u vođenju servera
U kojem delu najviše znanja posedujete i gde biste najviše bili od pomoći
Da li ste sposobni i obučeni sami da vodite server
Portfolio

Cesar_PT

Discord Admin/Moderator
ZE Admin
Reaction score
18
Ime i prezime: César Guimarães

E-mail adresu: [email protected]

Ranije iskustvo u vođenju servera: I played and play in lots of SA-MP servers, with higher roles, not programming, but managing the Admins and the players with responsability and care. For some servers, I was doing mapping (small maps for example races, derbys, put barriers, trees in some parts of map...); beta-tester, testing all possible bugs to report to the Programmer and suggest corrections; managing Discord servers.

U kojem delu najviše znanja posedujete i gde biste najviše bili od pomoći: I'm good with small maps (mapping), suggest corrections, being STAFF and make a good environment with people.

Da li ste sposobni i obučeni sami da vodite server: I know some pawno, C, Visual Basic, but know where is the pluggins and where I can put mods I don't know, so I can't run server myself.

hawk.

New member
Reaction score
1
Ime i prezime: Anes Boloban
E-mail adresu: [email protected]
Ranije iskustvo u vođenju servera: Igrao sam puno sampa i bio sam vlasnik/mapper/skripter na nekim serverima. Ali nazalost ugasili su se jer nije imalo para ili su server pali. Bio sam u roleplay serverima, drift itd. Znam napraviti mnogo mapa dobrih i neke male skripte uraditi. I dobar sam sa discordom.
U kojem delu najviše znanja posedujete i gde biste najviše bili od pomoći: Dobar sam sa mappanjem. Mapper sam vec 3 godine.
Da li ste sposobni i obučeni sami da vodite server: Znam da malo skriptam , ali sam da vodim server ne bas. Treba mi barem iskusni skripter i ja cu onda mape.